Biuro-on

Współpraca z Nami to oszczędność czasu i pieniędzy - sprawdź Nas

Picture

Kolejki w urzędach? Zawiłe  i czasochłonne procedury? Pracownik na urlopie? Nie martw się. Nasze usługi są proste, nie zajmujące Twojego czasu bo wszystko możesz załatwić ON line lub przez telefon. Oszczędź sobie zmartwień.

time

Dane naszych Klientów są bezpieczne ponieważ ich NIE gromadzimy

7.03.2018r.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).
W związku z tym chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie z naszą polityką prywatności NIE przetwarzamy danych naszych klientów i nie zamierzamy tego robić również po 25 maja 2018r.
NIE zbieramy danych, w ramach korzystania przez Państwa ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności należących do zasobów Centrum Informacji sp. z o.o.,
Mając powyższe na uwadze pragniemy jeszcze raz wyraźnie zaznaczyć, iż żadne Państwa dane nie są nigdzie przechowywane, udostępniane, sprzedawane ani wykorzystywane w jakikolwiek inny sposób przez Centrum Informacji sp. o.o.