Biuro-on

Współpraca z Nami to oszczędność czasu i pieniędzy - sprawdź Nas

Picture

Kolejki w urzędach? Zawiłe  i czasochłonne procedury? Pracownik na urlopie? Nie martw się. Nasze usługi są proste, nie zajmujące Twojego czasu bo wszystko możesz załatwić ON line lub przez telefon. Oszczędź sobie zmartwień.

time

Kim jesteśmy

Firma Biuro-On.pl powstała w 2010r. w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie zarówno osób fizycznych jak i firm na usługi informacyjne zdobywane z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), Ksiąg Wieczystych (KW), Rejestru Zastawów (RZ). Od samego początku zdobywaliśmy zaufanie swoich klientów rzetelną pracą oraz szybkim i dokładnym realizowaniu zamówień. Praca włożona w budowę wizerunku nie poszła na marne, czego efektem jest fakt, iż obecnie jesteśmy częścią Centrum Informacji sp. z o.o. Daje Nam to możliwość lepszego oraz pełniejszego reprezentowania interesów Naszych klientów zapewniając im jednocześnie całkowitą anonimowość.

Spółka powstała na bazie doświadczeń zdobytych podczas dotychczas prowadzonych działań. Wśród Naszych klientów znajdują się dealerzy samochodów, developerzy, elektrociepłownia, kancelarie prawnicze, firmy z branży telekomunikacyjnej, IT, informatycznej … wymieniać można by długo, jedynym ograniczeniem jest zakres działania czyli terytorium RP ale i to chcemy zmienić, poszerzając zakres Naszych działań poza granice Polski.

Oprócz odpisów i zaświadczeń pobieranych z wyżej wymienionych rejestrów, realizujemy również procedury Urzędu Miasta Krakowa, Wydziałów: Architektury i Urbanistyki, Ewidencji Pojazdów i Kierowców, Geodezji, Kształtowania Środowiska, Skarbu Miasta, Biuro Planowania Przestrzennego, Zarządu Budynków Komunalnych czy Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Jeżeli nie znalazłeś interesującej cię usługi – wyślij zapytanie poprzez zakładkę kontakt. Odpowiemy, doradzimy, poinformujemy jeżeli będziesz zainteresowany współpracą zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – nie czekaj – sprawdź Nas!