Biuro-on

Współpraca z Nami to oszczędność czasu i pieniędzy - sprawdź Nas

Picture

Kolejki w urzędach? Zawiłe  i czasochłonne procedury? Pracownik na urlopie? Nie martw się. Nasze usługi są proste, nie zajmujące Twojego czasu bo wszystko możesz załatwić ON line lub przez telefon. Oszczędź sobie zmartwień.

time

Blokada konta FB

Dzień dobry, z niewiadomych względów serwis fb zablokował nam dostęp do firmowego konta, aby je odblokować musimy przedstawić dokument ze zdjęciem?? Do firmowego konta!! nie wiemy czy uda nam się odzyskać dostęp. Póki co wszelkie pojawiające się tam informacje proszę traktować jako nieprawdziwe.

Zmiana cennika

Szanowni Państwo, w dniu 1 kwietnia 2019 Poczta Polska wprowadziła zmiany w cenniku przesyłek w obrocie krajowym i zagranicznym, w związku z powyższym zmianie uległ również cennik korespondencji kierowanej do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nowe stawki są już ujęte w naszym cenniku.

Biuro nieczynne

Szanowni Państwo!

w dniach 13-22 marzec 2019r. biuro będzie nieczynne. Wszelkie zlecenia złożone w tym terminie będziemy realizować 25 marca 2019r.
Za utrudnienia przepraszamy.

Strajk w Sądach

Od dnia dzisiejszego na terenie całej Polski odbywa się strajk pracowników (protokolantów). W związku z powyższym wiele wydziałów działa wolniej lub wcale. Nasza firma funkcjonuje normalnie jednak należy się liczyć z opóźnieniami nie wynikającymi z naszej winy. W razie jakiejkolwiek zwłoki związanej ze strajkiem a mającej wpływ na złożone przez Państwa zamówienie będziemy informować bezpośrednio. Za wszelkie ewentualne opóźnienia przepraszamy.

Poniedziałek 12 listopada 2018

W związku z ogłoszeniem 12 listopada dniem wolnym od pracy w sądach oraz urzędach, wszelkie zamówienia złożone 9 listopada po godzinie 12:00 będą realizowane 13 listopada. Za utrudnienia przepraszamy.